Imutest  Airbone - test na vzduchem šířené alergie

Imutest Airbone - test na vzduchem šířené alergie

EAN: 5060276660068
86324
491,07 Kč bez DPH 550,00 Kč
491,07 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 550,00 Kč

Test Imutest Airbone je snadno použitelná pomoc při diagnostice zvýšené citlivosti na alergeny, obsažené ve vzduchu (pyly, roztoče). Pomáhá potvrdit, zda jsou alergické příznaky způsobené skutečnou alergickou reakcí.

Skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma). 

Test Imutest Airbone na vzduchem šířené alergie (pyly, kočičí alergeny, roztoči) se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu, ocení jej ale třeba i maminky s malými dětmi.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce míry citlivosti na vzduchem šířené alergeny.

• Výsledek je znám za 15-30 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s      detekčním roztokem
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2025-07

Imutest_Alergie_Airbone_Navod

Stáhnout soubor (646.62k)
Rated 4.60 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Ověřený zákazník

Potvrzení podezření

Potvrdila jsem si diagnózu na vzdušné alergeny. Lékařka už mi bude moci lépe určit způsob léčby

Ověřený zákazník

Jednoduché - průkazné

Neustále jsem měla ucpaný nos a červené oči, pomocí testu Airbone, jsem si během chvilky potvrdila, že se jedná o alergii na roztoče a pyly. Doporučuji, testy jsou kvalitní. Otestovala jsem totiž i manžela, který byl proti kočce doma a tvrdil, že je na kočičí chlupy alergický – imutest cats prokázal, že tomu tak není

Ověřený zákazník

Spokojenost

V zásadě jsem s domácí testovací sadou spokojená, návod je srozumitelný, použití je jednoduché a rychlé. Pomohlo mi to potvrdit, že příznaky, které mě obtěžují, mají příčinu v alergii.

Ověřený zákazník

Doporučuji

Můžu doporučit, jen by bylo lepší, kdyby balení obsahovalo pomůcky 2x – trubička se mi málem rozbila. Ale poměr cena a výsledek je skvělá

Ověřený zákazník

Chválím test Imutest

Chtěla jsem zjistit příčiny alergie, jestli je to vzduch, zvířata, nebo potraviny. Zpočátku jsem měla obavy z toho, jestli se dokážu píchnout do prstu (jehla je součástí balení), ale šlo to jak po másle. A během chvíle jsem věděla, na čem jsem. Domácí zdravotní testy od britské společnosti Imutest Limited jsou opravdu spolehlivé.