Imutest  Airbone - test na vzduchem šířené alergie

Imutest Airbone - test na vzduchem šířené alergie

EAN: 5060276660068
86324
487,60 Kč bez DPH 590,00 Kč
487,60 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 590,00 Kč

Test Imutest Airbone je snadno použitelná pomoc při diagnostice zvýšené citlivosti na alergeny, obsažené ve vzduchu (pyly, roztoče). Pomáhá potvrdit, zda jsou alergické příznaky způsobené skutečnou alergickou reakcí.

Skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma). 

Test Imutest Airbone na vzduchem šířené alergie (pyly, kočičí alergeny, roztoči) se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu, ocení jej ale třeba i maminky s malými dětmi.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce míry citlivosti na vzduchem šířené alergeny.

• Výsledek je znám za 15-30 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s      detekčním roztokem
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2024-04-30

Imutest_Alergie_Airbone_Navod

Stáhnout soubor (646.62k)
Rated 4.60 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Ověřený zákazník

Chválím test Imutest

Chtěla jsem zjistit příčiny alergie, jestli je to vzduch, zvířata, nebo potraviny. Zpočátku jsem měla obavy z toho, jestli se dokážu píchnout do prstu (jehla je součástí balení), ale šlo to jak po másle. A během chvíle jsem věděla, na čem jsem. Domácí zdravotní testy od britské společnosti Imutest Limited jsou opravdu spolehlivé.

Ověřený zákazník

Doporučuji

Můžu doporučit, jen by bylo lepší, kdyby balení obsahovalo pomůcky 2x – trubička se mi málem rozbila. Ale poměr cena a výsledek je skvělá

Ověřený zákazník

Jednoduché - průkazné

Neustále jsem měla ucpaný nos a červené oči, pomocí testu Airbone, jsem si během chvilky potvrdila, že se jedná o alergii na roztoče a pyly. Doporučuji, testy jsou kvalitní. Otestovala jsem totiž i manžela, který byl proti kočce doma a tvrdil, že je na kočičí chlupy alergický – imutest cats prokázal, že tomu tak není

Ověřený zákazník

Potvrzení podezření

Potvrdila jsem si diagnózu na vzdušné alergeny. Lékařka už mi bude moci lépe určit způsob léčby

Ověřený zákazník

Spokojenost

V zásadě jsem s domácí testovací sadou spokojená, návod je srozumitelný, použití je jednoduché a rychlé. Pomohlo mi to potvrdit, že příznaky, které mě obtěžují, mají příčinu v alergii.

Aktuality
Od 2.12. 2023 expedujeme vaše objednávky i v sobotu!
28. 11. 2023

Ve spolupráci s našimi dopravci jsme rozšířili možnost zasílání objednávek v předvánočním období i na adventní soboty. Pokud tedy objednáte v převánočním období v sobotu, zásilka vám bude odeslána v n ...


Zasilkovna dočasně zkracuje úložní dobu u zásilek v předvánočním období!
30. 10. 2023

Zásilkovna oznamuje: Úložní doba zásilek podaných od 1. 11. do 20. 12. 2023 bude dočasně zkrácena na 5 kalendářních dnů (z běžných 7). Prodloužení bude možné maximálně o další 2 dny. Bude zkrácena ...


Více aktualit