Imutest  Cats - imunologický test alergie na kočky

Imutest Cat - test alergie na kočky

EAN: 5060276660013
86323
491,07 Kč bez DPH 550,00 Kč
491,07 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 550,00 Kč

Test Imutest Cat je snadno použitelná pomoc při diagnostice zvýšené citlivosti na kočičí alergeny. Pomáhá potvrdit, zda jsou alergické příznaky způsobené skutečnou alergickou reakcí.

Skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma). 

Kočičí alergeny
Kočičí alergeny patří k těm nejmenším a nejproblematičtějším. Většina částic je menší než 2,5 mikronu a nejmenší měří pouze 0,5 mikronu. Hlavním alergenem je bílkovina, která se nachází v potu a ve slinách koček. Větší obsah alergenů produkují kocouři díky větší produkci mazu, koťata jsou méně nebezpečná. Kočičí alergeny se šíří mikroskopickými kapénkami, které se mohou vznášet ve vzduchu po dobu šesti a více hodin. Když se posléze usadí, lze je snadno rozvířit i nepatrným pohybem. K tomu, aby se opět vznesly do vzduchu, stačí jen projít se po místnosti.

Imutest Cat test na kočičí alergeny se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu, ocení jej ale třeba i maminky s malými dětmi.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce míry citlivosti na kočičí alergeny.

• Výsledek je znám za 15-30 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s      detekčním roztokem
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2025-01

Imutest_Alergie_V_M_K_R_Navod

Stáhnout soubor (306.49k)
Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

OK

Test na kočičí alergeny jsem koupil pro partnerku, radost mi výsledek neudělal, protože je skutečně na kočičky alergická, ještě by to chtělo něco, po čem by alergie zmizela.

Test nic neukazal

Test jsem si koupila, protoze termin na alergologii mam az v rijnu. Vse jsme udelali spravne podle navodu, jeste jsme to nekolikrat kontrolovali, ale chybu jsme neudelali a test neukazal zadny vysledek. To je docela blbe, vzhledem k cene tohoto testu. Bohuzel jsem ale nucena koupit ho znovu a doufat, protoze odhaleni alergie je u nas potreba hned a jiny test na kocky jsem nenasla. Jsem z toho smutna, ten strach, ze dam dalsich 600kc za nefunkcni test je velky.

Ověřený zákazník

Doporučuji

Vždycky jsem si myslela, že právě kočičí chloupky mi způsobují určitý diskomfort, ale kočiček jsem se stejně nechtěla vzdát. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že to můj kočičí miláček nezpůsobuje, test byl negativní. Sice nevím, z čeho to mám, ale radost veliká,.

Ověřený zákazník

Bez problémů

Chtěl jsem si jen potvrdit alergii na kočičí chlupy, ale zjistil jsem, že zrovna tímhle netrpím, což udělalo velkou radost mým dětem. Budu muset testovat dál, abych na příčinu "rýmy" přišel.