Imutest Allergy Check - obecný test na alergie

EAN: 5060276660006
86335
491,07 Kč bez DPH 550,00 Kč
491,07 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 550,00 Kč

Test Imutest Allergy Check je snadno použitelný pomocník v domácí diagnostice. Pomáhá ověřit, zda jsou vaše příznaky podobné alergii, způsobené skutečnou alergickou reakcí.

skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma).

Mnoho příznaků alergie pramení z příčin souvisejících s nealergií, jako je potravinová nesnášenlivost, spíše než skutečná alergie na potraviny. Imutest Allergy Check je klinicky ověřený, jednoduchý test, který detekuje hladinu alergických protilátek nebo IgE v krvi. Výsledky testů na alergii jsou prokázány stejně přesné jako podobné laboratorní testy v nemocnici a jsou k dispozici do 30 minut v pohodlí domova.

Imutest Allergy Check test na alergie se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu, ocení jej ale třeba i maminky s malými dětmi.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce zda netrpíte nějakou alergií.

• Výsledek je znám za 20-30 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s detekčním roztokem.
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce.

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2025-03

Imutest_Alergie_Check_Navod

Stáhnout soubor (679.95k)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Testy

Víc takových testů pro disharmonii organismu, pomáhají v ochraně zdraví. Já jsem byla spokojená.

Ověřený zákazník

Imutets

Imutest mě nezklamal.

Ověřený zákazník

Bez problémů

Nerad chodím po lékařích, takže domácí diagnostika je pro mě to pravé. Není co vytknout, splnilo to moje očekávání.

Ověřený zákazník

K vyzkoušení

Jedna kapka krve a jste v obraze. Jestli trpíte alergickými příznaky, kterými jsou – rýma, ucpaný nos, červené oči, vyrážka, potom stojí tento test za vyzkoušení.