Společnost d-Health nabízí koncovým uživatelům z řad laické veřejnosti ale i zdravotním profesionálům, IT techniku pro zdravotnictví, zdravotní stimulační přístrojediagnostická zařízení pro domácí použití.

Jsme registrovaným dovozcem a distributorem zdravotních prostředků, reg. č. SÚKL 062228.

Námi dodávané stimulační přístroje mají prokazatelné účinky na tu oblast, pro kterou jsou určena (ať již se jedná o elektronická zařízení na tišení bolest či stimulační zařízení, podporující poúrazovou regeneraci, boj proti inkontinenci či sportovní rehabilitaci).

Všechna námi dodávaná zařízení mají potřebné zdravotnické a technické certifikace. Zařízení byla klinicky odzkoušena a dlouhodobě testována. 

Produkty Body Clock jsou TENS zařízení té nejvyšší kvality. Jsou oblíbené pro jednoduchou obsluhu při využití nejmodernějších technologií. V nabídce jsou i žádané výrobky společnosti NEEN nebo spotřební materiál STIMEX.  Dále nabízíme diagnostické sety izraeleské společnosti Novamed, či britské SelfDiagnostic a pwbHEALTH.

Společnost d-Health dále nabízí nejen zdravotnickým zařízením a ústavům sociální péče řešení zejména v těchto oblastech:

  • IT služby pro zdravotnictví a sociální péči.

  • Identifikace osob a majetku pomocí čárového kódu a RFID.
  • RTLS lokalizace osob a majetku.
  • Inventarizace majetku a zásob.

Aktuality
Od 2.12. 2023 expedujeme vaše objednávky i v sobotu!
28. 11. 2023

Ve spolupráci s našimi dopravci jsme rozšířili možnost zasílání objednávek v předvánočním období i na adventní soboty. Pokud tedy objednáte v převánočním období v sobotu, zásilka vám bude odeslána v n ...


Zasilkovna dočasně zkracuje úložní dobu u zásilek v předvánočním období!
30. 10. 2023

Zásilkovna oznamuje: Úložní doba zásilek podaných od 1. 11. do 20. 12. 2023 bude dočasně zkrácena na 5 kalendářních dnů (z běžných 7). Prodloužení bude možné maximálně o další 2 dny. Bude zkrácena ...


Více aktualit