Informace

Novinky

Slevy

Napsali na Heuréka.cz

Pavla
4.504.504.504.504.50
trpělive mi všechno vysvětlili, milá paní. Nemohla jsem to pořád objednat tak mi s tím pomohly. Doporučuju.

2019-10-23

Franta L. Ověřený zákazník Heuréka.cz
5.005.005.005.005.00
Výborná nabídka domácích testů - některé jsem jinde vůbec nenašel. Třeba streptokoka mají jinde jen z krve. Objednávka i dodání bez problémů.

2019-09-23

Petra
5.005.005.005.005.00
Ochotný, nechala jsem si dovízt kurýrem. Vše bez problémů.

2019-08-15

Overený zakazník Heureka.sk
5.005.005.005.005.00
Rýchle dodanie

2019-07-23

Jirka z Brna - Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Blesková dodávka - dost jsem na to spěchal.

2019-10-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doposud moje nejlepsi zkusenost s internetovym obchodem. Perfektni vysvetleni ohledne produktu po telefenu, promptni vyrizeni objednavky. A pri nenadalem problemu ze strany dopravce byl tym obchodu behem chvilky schopen pripravit zasilku znovu a ihned mi ji osobne dovezt domu.

2020-02-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé bez problému

2020-02-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost

2020-01-16

Sledujte náš Facebook

Novamed Chlamydia Test - domácí test na chlamydie pro muže i ženy - 5ks

Novamed Chlamydia Test - domácí test na chlamydie pro muže i ženy Detail

R-6016-5

Nový

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý test k detekci chlamydiové infekce, způsobené Chlamydia trachomatis z výtěru krčku děložního hrdla u žen, výtěru z močové trubice u mužů a očního vzorku u symptomatických pacientů5 testů v jednom balení.

Více detailů

skladem

850,00 Kč s DPH

Chlamydiová infekce je sexuálně přenosná nemoc, kterou způsobuje bakterie Chlamydia trachomatis. Chlamydiové infekce jsou velice zákeřné. Nemoc se v většinou projevuje jako zánět v urogenitálním traktu či rektu. Nemoc ale může probíhat i skrytě, protože část nakažených nepociťuje žádné symptomy, jako je výtok či bolesti v oblasti pohlavních orgánů. 

MUŽI - u mužů se infekce projevuje zánětem močové trubice. 40 – 50% všech zánětů je způsobeno právě přítomností chlamydií. Pokud se infekce projeví, prvními příznaky jsou pálení a bolestivost při močení, někdy se může vyskytnout vodnatý výtok z močové trubice. Inkubační doba je 10–20 dní. Pokud nedojde k včasné léčbě, mohou nastat komplikace. Infekce prostupuje z močových cest do prostaty a následně přes chámovody k varlatům a nadvarlatům. V některých případech dochází i k zánětu konečníku. Zánět je velmi bolestivý a může vyústit až v neplodnost.

ŽENY - sliznice pochvy u žen je proti chlamydiím odolná, proto infekce prostupuje až na děložní hrdlo. Projevy většinou nejsou nikterak výrazné, a proto často dochází k podcenění zdravotního stavu. Především se vyskytuje výtok (neurčitý, hlenovitý až hnisavý), bolestivost při pohlavním styku, krvácení v průběhu cyklu a rovněž jako u mužů svědění a pálení při močení. Postižen může být také vnější genitál výskytem puchýřků. U žen postihují chlamydiové infekce většinou zároveň děložní hrdlo i močovou trubici. Pokud se infekce včas nezaléčí, postupuje infekce přes dělohu na vejcovody a na vaječníky. Vzniká tzv. jako hluboký pánevní zánět, který se projevuje silnou bolestí v podbřišku, zvýšenou teplotou, popř. poruchami menstruačního cyklu. 

Lidská chlamydiová infekce způsobuje taková onemocnění, jakými jsou zánět spojivek, venerický lymfogranulom, a řadu dalších pohlavně přenosných chorob (až 25 klinických syndromů), které byly dříve připisovány jiné nebo neznámé etilologii (zánět sliznice konečníku, zánět děložního hrdla, neplodnost, Reiterův syndrom, zánět nadvarlete, zánět pánve a mimoděložní těhotenství). Infekce děložního hrdla může být jedním z faktorů pro vznik karcinomu. V některých případech dojde při porodu k přenosu na novorozence.  Ve 40 % případů onemocní novorozenci pár týdnů po porodu chlamydiovým zánětem spojivek a u 10 % z nich se po dvou nebo i více týdnech rozvine novorozenecký zápal plic, který může být až smrtelný. 

Přestože chlamydiová infekce dobře reaguje na antibiotickou léčbu, nárůst onemocnění stále dramaticky stoupá. Včasná diagnostika je základem úspěšné léčby.

Vyšetření se provádí jako odběr vzorků buněk z děložního čípku či z močové trubice, ale výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Novamed Chlamydia Test se určitě vyplatí například zaměstnaným ženám, které si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu. Odpadá i ne vždy příjemá nutnost návštěvy gynekologa při jen slabém podezření na možnou nákazu. Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku po zaléčení.

Tato diagnostika od renomované izraeleské společnosti NOVAMED Ltd. má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Bezpečná a přesná domácí detekce Chlamydiove infekce ze vzorku buněk z děložního čípku, či z močové trubice.

• Výsledek je znám za 15 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Jednoduché zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

• Všechny nutné komponenty testu jsou integrovány do jedinečné platformy.

• Jednotlivé balení pro snadné testování a bezpečnou likvidaci po použití.

• Každé balení obsahuje 5 souprav pro provedení 5 testů.

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Neotevřená testovací sada může být uchovávána při teplotě od 4 do 28°C do data spotřeby. Nenechávejte na přímém slunci, ve vlhkém prostředí a v horku.

 

  • Hmotnost 0,2
  • Datum exspirace: 2021/04

Napište komentář

Novamed Chlamydia Test - domácí test na chlamydie pro muže i ženy - 5ks

Novamed Chlamydia Test - domácí test na chlamydie pro muže i ženy - 5ks

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý test k detekci chlamydiové infekce, způsobené Chlamydia trachomatis z výtěru krčku děložního hrdla u žen, výtěru z močové trubice u mužů a očního vzorku u symptomatických pacientů5 testů v jednom balení.

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: