Body Clock Probe 4M - anální a vaginální sonda proti inkontinenci

Body Clock Probe 4M - anální a vaginální sonda proti inkontinenci

EAN: 5060079211818
BC-4M
651,79 Kč bez DPH 730,00 Kč
651,79 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 730,00 Kč

Body Clock Sensa Probe 4M je revoluční interní vaginální a anální sonda . Tato sonda je kompatibilní se systémem SensaTONE for Men a dalšími stimulátory pánevního dna.

Skladem

Sonda Body Clock Sensa Probe 4M je určena těm, kteří trpí fekálními úniky, neovládají nadýmání, požadují úlevu od bolesti při prolapsu nebo chtějí posílit své svaly pánevního dna.

Tato patentovaná sonda má vylepšený biofeedback. Nabízí rychlý a efektivní účinek na svalový tonus, je speciálně navržena pro bezpečné a pohodlné anální použití. Sonda může také být použita vaginálně, např. tehdy, kdy je vyžadována malá sonda.

Revoluční tvar umožňuje být mobilní v průběhu léčby, zajistí, že sonda zůstává na svém místě, takže je pohodlnější a efektivnější než ostatní anální sondy.

Sonda by při análním použití měla být používána výhradně s lubrikantem.

Upozornění: Sonda by neměla být používána, pokud jste těhotná, máte kardiostimulátor, máte historii karcinomu v místě stimulace, máte infekci, poškození tkáně nebo čerstvou chirurgickou jizvu. Prosím, poraďte se s lékařem před použitím, také pokud máte změněnou nebo sníženou citlivost tkání nebo epilepsií.

Sonda Probe 4M se používá se zařízením SensaTone For Men.

Vlastnosti

Hmotnost
22g
Rozměry
86 x 24mm Délka kabelu 300mm
Záruka
6 měsíců

Sensa Probe 4M_Navod

Stáhnout soubor (562.9k)

Volitelné příslušenství a doplňky