Zpožďování zásilek - Česká pošta, ale i další
23. 11. 2020

Vážení zákazníci, velmi se omlouváme, ale od ca 20.11. 2020 dochází k nárustu problémů s dodacími lhůtami víceméně u všech přepravců. Nejhorší je aktuálně situace u České pošty, kde evidujeme zásilky, které nebyly dodány ani po 7 dnech od předání. Velico nás to mrzí, ale situace i u dalších přeprvců je nyní v předvánočním obodbí víceméně podobná. Jako nejspolehlivější se zdá být nyní výdejní sť Zásilkovna. Doporučujeme Vám tedy, aby jste, pokud je to možné, využívali vlastní odběr na výdejních místech Zásilkovny. 

Doručení do Štědrého dne v České republice a na Slovensko
16. 11. 2020

Upozorňujeme zákazníky, že pokud budou požadovat doručení na adresu, pro garanci včasného dodání je potřeba objednat nejpozději do 18.12.2020. Pokud si zboží vyzvedenete ve výdejním místě Zásilkovny, tak objednejte nejpozději do 20.12.2020. Stejné nejzažší termíny platí i pro zákazníky na Slovensku.

Od 20.11. 2020 expedujeme vaše objednávky v sobotu i v neděli!
10. 11. 2020

Ve spolupráci s našimi přepravci jsme rozšířili možnost expedice objednávek i o víkendech. Pokud tedy objednáte např. v sobotu, již v neděli bude zásilka přepravována k Vám! 

Výdej zásilek v síti Zásilkovna v České republice i na Slovensku nepřerušen!
20. 10. 2020

V souvislosti s aktuální situací kolem COVID-19 a dnešním rozhodnutím Vlády ČR opět zpřísnit bezpečnostní opatření Vás chceme ujistit, že zmíněná omezení se nevztahují na naši síť výdejních míst Zásilkovny. Doručení zásilek z internetových obchodů do výdejních míst mají z vládního nařízení výjimku. Také na Slovensku se omezení týká jen některých výdejních míst, velká část vydává zásilky bez omezení.