Breast Care Glove

Breast Care Glove - rukavice k samovyšetření prsou

BCG-I
74,38 Kč bez DPH 90,00 Kč
74,38 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 90,00 Kč

Speciální rukavice k samovyšetření prsou. Vyrobeno v Japonsku. Patentově chráněno.

Množstevní sleva

Množství Jedn. cena/ks Ušetříte
5 75,00 Kč Až do výše 75,00 Kč
10 60,00 Kč Až do výše 300,00 Kč
Skladem

Breast Care Glove je rukavice určená k samovyšetření prsu jako prevence nádorového onemocnění. Nádorové onemocnění prsu je typ nádorového onemocnění, které si můžete odhalit sami. Při použití Breast Care Glove se stanou konečky prstů velmi citlivými, a díky tomu mají prsty výrazně lepší hmatový vjem.

Před samovyšetřením prsů je vhodné se osprchovat nebo vykoupat, aby s pokožka stala vláčnou a hladkou. S rukavicí Breast Care Glove ale tomu tak být nemusí. Můžete jednoduše provádět samovyšetření kdekoli a kdykoli.

Klíčové vlastnosti Breast Care Glove:

  1. Jednoduše se vyšetřujte díky kluzkému povrchu Breast Care Glove.

  2. Breast Care Glove je vyrobena ze směsi ethylvinylacetátu (EVA), která přilne pevně k pokožce. Tam, kde se průhledná vrstva dotýká kůže prsu, je rukavice tvořena zdvojenou speciální vrstvou, která zvyšuje citlivost hmatu prstů.

  3. Rukavice je vyrobena z materiálu neobsahujícího pudr, tudíž neobsahuje alergeny ani jiné látky, které mohou dráždit pokožku.

  4. Breast Care Glove je biologicky rozložitelná, bez dioxinů, které by se mohly uvolňovat  při likvidaci ve spalovnách.

 

Samovyšetření prsu má mezi ostatními diagnostickými metodami nezastupitelné místo. Mělo by být součástí sebepéče každé ženy. Opakovaným vyšetřením se naučíte dokonale poznat svoje prsa a můžete tak velmi brzy odhalit i drobnou odchylku od předchozího stavu.

Je důležité vědět, že samovyšetření nenahrazuje pravidelné vyšetření prsu lékařem v rámci preventivních gynekologických prohlídek.

Pokud si v prsu najdete nový neznámý útvar nebo jinou změnu, navštivte ihned svého lékaře. V žádném případě ale nepodléhejte panice, v naprosté většině případů se jedná o onemocnění nezhoubné.

Breast Care Glove_Navod

Stáhnout soubor (6.34M)
Rated 4.33 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Ověřený zákazník

Vyzkoušejte

Neměla jsem pocit, že by se moje prsty staly citlivější, ale moje sestra si tuto pomůcku moc chválila. Prostě to chce vyzkoušet a uvidíte

Ověřený zákazník

Větší citlivost

Dostala jsem několik rukavic jako dárek, moc jsem tomu nevěřila. Ale teď si jinak prohmatávání prsou nedokážu představit, citlivost konečků prstů je mnohem intenzívnější.

Ověřený zákazník

Prima vychytávla

Jestli si vyšetřujete prsa prohmatáváním, je tohle moc prima vychytávka, moc dobrý vynález.

Ověřený zákazník

Doporučuji

S touto rukavicí jsme měla mnohem citlivější dotykový vjem. Já ji můžu doporučit.

Ověřený zákazník

Prsty jsou citlivější

Moc jsem tomu nevěřila ale díky této rukavici jsou skutečně vaše prsty citlivější a každou změnu v prsní tkáni si lépe uvědomíte.