BreastLight – přístroj na samovyšetření prsou

BreastLight – přístroj na samovyšetření prsou

BL 801
3 223,14 Kč bez DPH 3 900,00 Kč

Prosvětlovač prsu BreastlightTM slouží pro rutinní preventivní vyšetření prsu. Umožňuje včasné odhalení abnormalit. Zjištění jakýchkoliv změn může vést k časné detekci nádorového onemocnění prsu.

Termín dodání na dotaz

Prosvětlovač prsu slouží jako pomůcka k rutinnímu samovyšetření prsu každé ženy. Pomáhá při prevenci a včasném odhalení karcinomu prsu.

• praktický a bezpečný
• vhodný pro každou ženu
• diskrétní samovyšetření v domácím prostředí

Prosvětlovač prsu funguje na principu prosvětlení prsu velmi výkonným světlem skrze prsní tkáň. Vyšetření světlem je naprosto bezpečné a lze jej užívat kdykoli při provádění samovyšetření. Prosvětlovač ženám umožňuje vidět, co je normální a naopak včas odhalit jakékoli změny uvnitř prsu, které by mohly zapříčinit vznik karcinomu.

Jak poznáte možné abnormality uvnitř prsu?

Zhoubné bulky mají zvýšené krevní zásobení, které je živí. Potenciální abnormality se tak zobrazí jako tmavé skvrny či stíny. Jakékoli takové změny by měly být okamžitě vyšetřeny lékařem.

Prosvětlovač prsu je důležitým pomocníkem při provádění samovyšetření každé ženy a pomáhá při včasné detekci karcinomu prsu. Nenahrazuje však rentgenové či ultrazvukové vyšetření. Objevíte-li tedy jakékoli změny uvnitř prsu, vždy je co nejdříve konzultujte s lékařem.

Breast Light_Navod

Stáhnout soubor (3.72M)
Rated 4.60 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Ověřený zákazník

Doporučuji - zdraví je jen jedno

Praktická a bezpečná věcička, ale je nutné znát dobře své prsa, abyste zaznamenala nepatrnou odchylku. Ale zdraví je důležité a vše se dá naučit, když se chce. Já jsem spokojená, splnilo to moje očekávání. Mohlo by to být levnější.

Ověřený zákazník

Manžela kontrola velmi baví

Trochu jsem měla obavy, že Breastlight nebudu umět používat, ale naučila jsem se ta svá prsa „číst“. Začala jsem se samovyšetřováním hned po pravidelné kontrole na mamografu – abych si ověřila, jak vypadá zdravá struktura tkání. Ostatně tak je to doporučené i v návodu. Pomáhá mi s tím manžel a velmi ho to baví :).

Ověřený zákazník

Uděláte si to sama a doma

Je to velmi dobrá záležitost na samovyšetření prsu. Můžete si samovyšetření udělat kdykoliv sama a doma.

Ověřený zákazník

Chválím

Používání přístroje Breastlight není vůbec složité a s návodem to jde sama. Chválím, je dobré mít doma.

Ověřený zákazník

Pochvala

Musím tento přístroj pochválit, původně jsem si myslela, že to bude jenom taková hračička, ale opravdu dokáže tkáň prosvítit a všimnete si nepatrných změn. Můžu jen doporučit.