Honeywell SG20 HC, snímač 2D, BT, multi-IF, kit (USB)

Honeywell SG20 HC, snímač 2D, BT, multi-IF, kit (USB)

EAN: 5656565656562
SG20BHPHC-USB002
14 958,68 Kč bez DPH 18 100,00 Kč

Vysoce výkonný bezdrátový ruční snímač 1D i  2D kódů pro zdravotnictví a sociální péči. Bluetooth, kit s cradle.  Doporučeno pro e-Recept i FMD! 

Termín dodání na dotaz

HoneywellTM snímače, určené pro zdravotnictví, jsou již dlouho dobu nejlepší volbou pro všechny špičkové zdravotnické organzace, které se snaží zlepšit bezpečnost pacientů při zvyšování produktivity zařízení. 

Honeywell SG20 nabízí potřebnou flexibilitu pro vybavení celé nemocnice s přizpůsobeným skenovacím hardwarem. Integrovaný scannerový snímač zaručuje vysoce profesionální zachycení všech čárových kódů 1D a 2D - všesměrové a rychlé. Podle vašich potřeb lze volit mezi kabelovými variantami pro stacionární použití a bezdrátovými variantami Bluetooth. Ty nabízejí větší flexibilitu při manipulaci a pohyb až 10m od základny.

Díky speciálnímu pouzdru, odolnému proti čisticím prostředkům, nejsou pro SG20 HC pravidelné čištění i drsnými dezinfekčními prostředky problémem. Skenery se dobře drží v ruce, jsou odolné proti pádům ze střední výšky (IP30) a nabízejí záruku na tři (modely Bluetooth) nebo pět let (kabelové modely). Pro zvýšení efektivity procesu skenování je SG20 vybaven zvláště velkým LED potvrzením o správném skenování, stejně jako přepínatelným zvukovým signálem. Pro aplikace, ve kterých jsou potřebné obě ruce, lze volitelně použít podstavec a držák na stěnu 

VLASTNOSTI A VÝHODY 

  • Vysoce výkonný  plošný snímač pro 2D čárové kódy.
  • K dispozici jsou i kabelové a Bluetooth varianty.
  • Speciální plastovél pouzdro odolné vůči čisticím prostředkům.
  • Všesměrové snímání, vysoká pohybová tolerance.
  • Dobré potvrzení skenování pomocí barevné LED a pípnutí.
  • Tří nbeo pětiletá záruka a podpora.

Volitelné příslušenství:  podstavec (goseneck), držák na stěnu  (cena na vyžádání).

Nabízená  konfigurace: SG20 HC BT USB 2D kit &cbl & chrg base I/F&PS (Cordless 2D scanner kit; includes white Healthcare scanner, USB cable, Bluetooth Charge Base Interface & Power Supply; order AC line cord separately) - SG20BHPHC-USB002

Vlastnosti

Hmotnost
175g
Rozměry
20 x 6,1 x 6,5 cm
Záruka
3 roky

Honeywell SG20 HC_datasheet

Stáhnout soubor (269k)

Honeywell SG20 HC_desinfekce

Stáhnout soubor (114.44k)