Honeywell  SG20 HC, snímač 2D, HP, EA30, kit (USB), bílý

Honeywell SG20 HC, snímač 2D, HP, EA30, kit (USB), bílý

EAN: 5712505826232
SG20THPHC-USB001
7 289,26 Kč bez DPH 8 820,00 Kč

Výkonný ruční obrazový snímač 1D i  2D kódů pro zdravotnictví a sociální péči. Odolná konstrukce, 5ti letá záruka. Doporučeno pro e-Recept i FMD! 

Termín dodání na dotaz

HoneywellTM snímače, určené pro zdravotnictví, jsou již dlouho dobu nejlepší volbou pro všechny špičkové zdravotnické organzace, které se snaží zlepšit bezpečnost pacientů při zvyšování produktivity zařízení.

Honeywell SG20 HC nabízí potřebnou flexibilitu pro vybavení celé nemocnice s přizpůsobeným skenovacím hardwarem. Integrovaný scannerový snímač zaručuje vysoce profesionální zachycení všech čárových kódů 1D a 2D - všesměrové a rychlé. Podle vašich potřeb lze volit mezi kabelovými variantami pro stacionární použití a bezdrátovými variantami Bluetooth. Ty nabízejí větší flexibilitu při manipulaci a pohyb až 10 m od základny.

Díky speciálnímu pouzdru, odolnému proti čisticím prostředkům, nejsou pro SG20 HC pravidelné čištění i drsnými dezinfekčními prostředky problémem. Skenery se dobře drží v ruce, jsou odolné proti pádům ze střední výšky (IP30) a nabízejí záruku na tři (modely Bluetooth) nebo pět let (kabelové modely). Pro zvýšení efektivity procesu skenování je SG20 vybaven zvláště velkým LED potvrzením o správném skenování, stejně jako přepínatelným zvukovým signálem. Pro aplikace, ve kterých jsou potřebné obě ruce, lze volitelně použít podstavec nebo držák na stěnu. 

VLASTNOSTI A VÝHODY 

  • Vysoce výkonný  plošný snímač pro 2D čárové kódy.
  • Speciální plastové pouzdro odolné vůči čisticím prostředkům.
  • Všesměrové snímání, vysoká pohybová tolerance.
  • Dobré potvrzení skenování pomocí barevné LED a pípnutí.
  • Pětiletá záruka a podpora.

Volitelné příslušenství:  podstavec (goseneck), držák na stěnu  (cena na vyžádání).

Nabízená  konfigurace: Healthcare USB EA30 2D Imgr Kit & cbl (Corded 2D scanner kit; includes white Healthcare scanner, USB cable) - SG20THPHC-USB001

Vlastnosti

Hmotnost
125g
Rozměry
10,4cm x 7,1cm x 16cm
Záruka
5 let

Honeywell SG20 HC_datasheet

Stáhnout soubor (269k)

Honeywell SG20 HC_desinfekce

Stáhnout soubor (114.44k)