Datalogic Gryphon I GD4130-HC, 1D /2D snímač ČK, Kit USB

Datalogic Gryphon I GD4430-HC, 1D /2D snímač ČK, Kit USB

EAN: 5052181177274
GD4430-HCK1
5 942,15 Kč bez DPH 7 190,00 Kč

Výkonný kabelový všesměrový snímač 1D/2D kódů pro zdravotnictví a sociální péči. USB kit. 5ti letá záruka. Doporučeno pro e-recept i FMD!

Skladem

Skenery ze zdravotnické rodiny společnosti Datalogic jsou konstruovány speciálně tak, aby splňovaly různé požadavky v oblasti zdravotnictví. Proto se Gryphon I 4400-HC ideálně hodí do náročných laboratorních a nemocničních prostředí. Jeho robustní speciální pouzdro obsahuje antimikrobiální přísady. Odolává také každodennímu čištění drsnými dezinfekčními prostředky. Skener je vysoce spolehlivý a dokáže číst celou řadu čárových kódů všesmerově a vysokou rychlostí, a to i z mobilních zařízení nebo monitorů.

Kromě čtení čárových kódů může být použita jako kamera pro speciální úkoly, jako je například zachycení podpisů a dokumentů. S vysokou tolerancí pohybu, automatickou změnou mezi ručním a prezentačním režimem a patentovanou technologií Green Spot společnosti Datalogic je ovládání skeneru vysoce intuitivní a zvyšuje produktivitu. V závislosti na oblasti použití lze volit  mezi kabelem přiojeným modelem, verzí Bluetooth a těmi, které mají rádiovou technologii 433 MHz. Model Bluetooth nabízí velkou flexibilitu pohybu v rozmezí do 30metrů od komunikační základny a ukládání 1200 kódů v dávkovém režimu.

Verze modelu Gryphon I 4400-HC přečtou také všechny běžné čárové kódy 1D a 2D - ať jsou vytištěné na papírových štítcích neno snímány z počítačových monitorů a displejů mobilních zařízení. To zjednodušuje sběr dat a výstup v stále složitějších elektronických klinických systémech, v jednotlivých případech i významně. Díky vynikající pohybové toleranci dokonce spolehlivě a rychle čte i rychle se pohybující čárové kódy.

Se speciálními funkcemi se zvyšuje bezpečnost nemocničního pacienta, například při podávání léků. S Gryphonem můžete dočasně uložit čárový kód a porovnat jej s jiným čárovým kódem. Pokud například hodnota uložená v čárovém kódu 1 v záznamu pacienta odpovídá tomu, co je vytištěno na léčivém přípravku v čárovém kódu 2, Green Spot přímo zobrazí potvrzení skenování na čárovém kódu. To účinně minimalizuje riziko záměny pacientů a léků.

VLASTNOSTI A VÝHODY

  • Výkonný ruční  všesměrový 1D/2D snímač určený speciálně pro zdravotnictví.
  • Kabelové i bezdrátové verze.
  • Kryt odolný proti dezinfekci - snadno se čistí
  • Efektivní: integrovaná zelená LED pro potvrzování scanu
  • Multi-interface - všechna běžná rozhraní v jednom zařízení

Volitelné příslušenství: stojánek (cena na vyžádání).

Nabízená  konfigurace: Gryphon I GD4430, Kit, USB, 2D Imager, USB/RS-232/KBW Multi-Interface, Health Care (Includes Scanner and Cable 90A052065) - GD4430-HCK1

Vlastnosti

Hmotnost
195g
Rozměry
18,1 x 7,1 x 10cm
Záruka
5 let