Datalogic Gryphon I GD4130-HC, 1D snímač ČK, multi-IF

Datalogic Gryphon I GBT4100-HC, 1D snímač ČK, BT

EAN: 5052181293325
GBT4100-HC
6 603,31 Kč bez DPH 7 990,00 Kč

Výkonný bezdrátový kabelový snímač 1D kódů pro zdravotnictví a sociální péči. IP52, ISO22196, JISZ 2801. 

Termín dodání na dotaz

Řada Datalogic Gryphon imagers 4100-HC je speciálně navržena pro použití ve zdravotnictví a v tak náročných odvětvích, jako je potravinářský a chemický průmysl. Kryt odolný proti dezinfekci je možné ošetřovat i agresivními čisticími prostředky.. Je také vybaven antimikrobiálními přísadami pro omezení šíření infekcí.

Řada nabízí extrémně rychlé skenování čárových kódů 1D, a to i z velké vzdálenosti. To je zajištěno výkonným skenovacím enginem. Zařízení přečtou všechny běžné 1D čárové kódy až s 325 čtením za sekundu. Maximální čtecí vzdálenost na štítku 13 mil EAN-13 je 60cm. To zajišťuje značné zvýšení produktivity v mnoha situacích a také zlepšení ergonomie. Díky velkému úhlu skenování 42° je možné bez problémů načíst i velké kódy.

Vysoká tolerance pohybu, funkce zaměřování a patentovaná technologie Green Spot společnosti Datalogic zajišťují intuitivní ovládání a vysokou produktivitu. V závislosti na požadavcích je  možno zvolit kabelový model, rádiovou verzi a verzi s technologií Bluetooth.

Mobilní verze umožní větší flexibilitu, dosah až 30m, s pamětí 1 200 kódů v dávkovém režimu. Ty jsou automaticky přeneseny, jakmile je čtečka v dosahu základny. Volitelně v režimu point-to-multipoint je základna (cradle) schopna se spojit až se sedmi Bluetooth zařízeními.

Díky multifunkčním rozhraním jsou dispozici všechny standardní rozhraní v jediném zařízení, což ještě více usnadňuje připojení k existujícím systémům.

Se speciálními funkcemi se zvyšuje bezpečnost nemocničního pacienta, například při podávání léků. S Gryphonem můžete dočasně uložit čárový kód a porovnat jej s jiným čárovým kódem. Pokud například hodnota uložená v čárovém kódu 1 v záznamu pacienta odpovídá tomu, co je vytištěno na léčivém přípravku v čárovém kódu 2, Green Spot přímo zobrazí potvrzení skenování na čárovém kódu. To účinně minimalizuje riziko záměny pacientů a léků.

VLASTNOSTI A VÝHODY

  • Výkonný ruční 1D snímač určený speciálně pro zdravotnictví.
  • Kabelové i bezdrátové verze.
  • Kryt odolný proti dezinfekci - snadno se čistí
  • Efektivní: integrovaná zelená LED pro potvrzování scanu
  • Multi-interface - všechna běžná rozhraní v jednom zařízení

Volitelné příslušenství: stojánek (cena na vyžádání).

Nabízená  konfigurace: Gryphon I GBT4100, Scanner Only, Health Care - GBT4100-HC

Vlastnosti

Hmotnost
225g
Rozměry
18,1 x 7,1 x 10cm
Záruka
3 roky

Datalogic GD4130-HC_datasheet

Stáhnout soubor (489.64k)