Zebra CS6080-HC, minisnímač čárového kódu, 2D, USB, kit (USB) - bílý

Zebra CS6080-HC, minisnímač čárového kódu, 2D, USB, kit (USB) - bílý

CS6080-HCKF00BVZWW
8 181,82 Kč bez DPH 9 900,00 Kč

Ultra univerzální 1D/2D minisnímač pro zdravotnictví s prvotřídním designem a špičkovým výkonem

Termín dodání na dotaz

Unikátní minisnímač Zebra CS6080-HC je se svým bílým pouzdrem, odolným proti dezinfekci, vhodný pro všechny oblasti zdravotnictví. Nejenže se dodává ve formátu, který se jednoduše vejde do kapsy kalhot nebo pláště, ale spojuje mnoho výhod bezdrátového a kabelového skeneru v jediném zařízení. Spolu s volitelným stacionárním stojanem nabízí také možnost automatického přepínání mezi prezentačním a ručním režimem - pro další omezení šíření bakterií a choroboplodných zárodků.

Jednodílný design CS60-HC vydrží nejen pravidelné čištění dezinfekčními prostředky, ale je také certifikován IP65 proti vnikání prachu a tryskající vody. Skener  vydrží vícenásobné pády až z 1,5 m.

Model CS6080-HC je vybaven megapixelovým snímačem s vysokým rozlišením, UDI Scan + a exkluzivní inteligentní zobrazovací technologií PRZM společnosti Zebra k zachycení náročných, poškozených nebo špatně čitelných čárových kódů 1D/2D a OCR. Aby bylo zajištěno, že uživatel během skenování neruší pacienta, používá skener cílový bod LED. Jako jasná zpětná vazba pro úspěšné skenování se navíc používá dekódovací LED, haptická zpětná vazba a pípnutí s nastavitelným tónem a hlasitostí. Pro noční skenování lze použít speciální noční režim s funkcí pípnutí nebo vibrací.

Díky vyměnitelné 735 mAh lithium-polymerové baterii zůstává CS60-HC plně nabitý až 18 hodin. Speciální indikátor baterie na první pohled ukazuje, jaká je úroveň nabití baterie - to zabrání náhlému selhání zařízení v důsledku vybité baterie. Navíc má univerzální možnosti nabíjení a může být dokonce nabíjeno indukčně, což také zajišťuje snadné čištění. Bluetooth 5.0 Class 1 zajišťuje spolehlivé připojení k hostiteli až do vzdálenosti 100 m, s dalšími rozhraními včetně USB, NFC, Bluetooth Low Energy (BLE) a Wi-Fi.

Nabízená  konfigurace: Zebra CS6080-HCKF00BVZWW handheld scanner, retail, 2D, imager, desinfectable housing, vibration, USB, incl.: cable (USB), colour: white

Vlastnosti

Hmotnost
58g - bezdrátový 87g - kabelový
Rozměry
2,3 x 4,6 x 10,9 cm
Záruka
36 měsíců

Zebra CS6080-HC_datasheet

Stáhnout soubor (649.33k)