Zebra SB1-HC - SMART vizitka, minisnímač čárového kódu, BT, komunikátor

SB1B-HE11A0WW
8 925,62 Kč bez DPH 10 800,00 Kč

SB1-HC je zcela unikátní inteligentní visačka. Cenově dostupné, víceúčelové mobilní zařízení, určené pro zařízení zdravotní a sociální péče.

Na objednávku - termín dodání na vyžádání

Zebra SB1-HC je vlastně malý mobilní terminál s nízkou spotřebou energie, díky e-ink displeji, který v "klidovém" stavu může sloužit jako běžná (ale digitální) vizitka každého zaměstnance.

Jedná se o malé a lehké zařízení, ale i odolné - odolává opakovaným pádům z výšky 1,2 m, s krytím IP54, díky čemuž se perfektně hodí pro každodenní náročný provoz ve zdravotnictví či v sociální péči.

integrovaný digitální snímač čárových kódů pro rychlé a kvalitní čtení 1D i 2D čárových kódů s libovolnou orientací. Pro snadné ovládání slouží dotykový panel nad displejem a integrovaný senzor náklonu, díky tomu se SB1 umí přepínat mezi režimem jmenovky a "pracovním" režimem automaticky, pouhým otočením vzhůru nohama.

Nabízená konfigurace: Zebra SB1, 2D, Wi-Fi, E-Ink, PTT, white (SB1B-HE11A0WW)
portable data collection device, healthcare, 2D, imager, touch screen, E-Ink, Push to talk, 7.6 cm (3''), Wi-Fi (802.11b/g/n), audio, 320x240 pixels, RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, emulation: HTML5, IP54, incl.: battery, order separately: charging/transmitter cradle, power supply unit, white

Volitelné příslušenstvi: jednomístná nabíjecí základna, desetimístná nabíjecí základna, náhlavní sada, PTT náhlavní sada, PTT reproduktor s mikrofonem, šňůrka na krk, pouzdro na opasek, pásek pro upevnění na předloktí, vývojářská základna s USB konektorem. Cena na vyžádání.

Rozšířená záruka: Je možné dokoupit tzv. rozšířenou záruku Zebra One Care (verze Select nebo Essential) na 1, 3 nebo 5 let. Cena na vyžádání.

Vlastnosti

Záruka
12 měsíců

Zebra SB1-HC_datasheet

Stáhnout soubor (262k)