Novamed Helicobacter Pylori  One-Step-Assay

Novamed Helicobacter Pylori test - domácí test na Helicobacter pylori - 5 ks

R-5180-5
607,14 Kč bez DPH 680,00 Kč
607,14 Kč bez DPH

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 680,00 Kč

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý test k detekci přítomnosti bakterie Helicobacter pylori ze vzorku stolice. 5 testů v jednom balení.  K prevenci žaludečních onemocnění i ke kontrole po zaléčení.

Termín dodání na dotaz

Helicobacter pylori způsobuje bakteriální infekci sliznice žaludku a dvanáctníku s různými průvodními obtížemi, které mohou vyústit až v chronický zánět, případně v rakovinu žaludku. Včasná diagnostika a moderní léčba ale dokáže helikobakter eliminovat a zabránit vzniku komplikací. Infekce helikobakterem probíhá oro-orálním či feko-orálním přenosem z nakažené osoby nebo z předmětů, s nimiž byla infikovaná osoba v kontaktu.

Helicobacter pylori patří v dnešní době mezi nejrozšířenější infekce. Dle statistik touto infekcí trpí více než 50 % světové populace. Přitom většina infikovaných ani netuší, že je infekcí zasažena. Je to zejména tím, že se helicobacter zpočátku nijak výrazně neprojevuje a že prvotní příznaky jsou snadno zaměnitelné s běžnými trávícími obtížemi.

Příznaky helikobakteru

Při rozvoji infekce dochází k poškození přirozené hlenovité ochranné vrstvy žaludeční stěny, na kterou začnou působit žaludeční kyseliny, čímž se vyvolá gastritida (zánět žaludku). Nakažený člověk pociťuje příznaky přirovnatelné k pálení žaludku a jícnu. Infekci h. pylori signalizují:

  • nadýmání,
  • pálení žaludku a bolesti v oblasti břicha,
  • nevolnost a zvracení,
  • nechutenství a pocity špatného trávení.

Pokud jsou pociťovány tyto žaludeční problémy pravidelně a dlouhodobě, je rozvoj infekce velice pravděpodobný, Helicobacter pylori se usadil ve sliznici žaludku, a zde se množí.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr vzorků ze stolice, ale výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Helicobacter Pylori One-Step-Assay test se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku po zaléčení.

Tato diagnostika od renomované izraelské společnosti Novamed Ltd. má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. Řešení je patentově chráněno.

VÝHODY

• Bezpečná a přesná detekce H. Pylori e vzorku stolice.

• Výsledek je znám za méně než 15 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. Žádné zapojení obsluhy do manipulace s testovacími činidly.

• Zvládne to každý!

BALENÍ

• Všechny nutné komponenty testu jsou integrovány do jedinečné platformy.

• Jednotlivé balení pro snadné testování a bezpečnou likvidaci po použití.

• Každé balení obsahuje 5 souprav pro provedení 5 testů.

OBSAH SOUPRAVY

Každá souprava Helicobacter Pylori One-Step Assay obsahuje všechno potřebné k provedení 1 testu.

1 Novamed H. Pylori Fecal Antigen One Step Assay sada

1 zkumavka s ředícím roztokem

1 návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Skladujte uzavřené v originálním obale v chladničce nebo při pokojové teplotě (2–30°C). Datum spotřeby je uvedeno na obale. Test musí před použitím zůstat v originálním balení. Nezmrazujte.

Vlastnosti

Datum exspirace:
2024-03

Novamed_Pylori_navod

Stáhnout soubor (600.77k)
Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Rychlý a jednoduchý, doporučuji

Zdravotní testy jsou součástí mé lékárničky. Na internetu se dočtete o různých nemocech a průvodních příznacích. Je dobré tlumit pochybnost hned v zárodku<br /> Novamed test jna pylori je rychlý a jednoduchý, doporučuji !

Ověřený zákazník

Včasná diagnóza - předpoklad úspěšné léčby

Poslední dobou jsem měl po jídle pálení žáhy, tak jsem měl různé negativní myšlenky. Přítelkyně mi řekla, že jsou to příznaky helicobacter onemocnění. Jsem rád, že se to testem nepotvrdilo. Návštěva doktora ukázala jen, že mám citlivější jícen na některé potraviny. Je ale dobré zjistit co se děje a a včas.

Ověřený zákazník

Pět testů v balení pro kontrolní testy

Je fajn, že je pět testů v jednom balení, přeci jenom je dobré, když odběr ještě jednou zopakujete. I když je přesný, ale může se vloudit lidská chyba. Bohužel test potvrdil opakovaně přemnožené bakterie, ale aspoň jsem se mohl začít včas léčit.

Ověřený zákazník

Dobrý při kontrole po zaléčení

Léčila jsem se přemnožené bakterie v žaludku a tento test mi výborně pomohl jako kontrola zaléčení. Prima věc, tenhle test. Plusem je i to, že testy mají poměrně dlouhou exspirační dobu a mohou tedy být součástí domácí lékárny několik let..