Care Diagnostica Urinary Infection Test - domácí test na infekci močových cest

Care Diagnostica Urinary Infection Test - domácí test na infekci močových cest - 2 ks

EAN: 9007224970158
ZANL-0018
404,96 Kč bez DPH 490,00 Kč
404,96 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 490,00 Kč

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý test k detekci infekce močových cest. Test zjišťuje přítomnost bílkovin, nitritů a/nebo leukocytů v moči. Balení obsahuje 2 testovací proužky.

Skladem

Zánět močových cest je nepříjemné infekční onemocnění močového měchýře, močové trubice nebo močových cest. Infekce močových cest může probíhat v různé míře – od nenápadného zánětu, který nepřináší větší problémy, až po nebezpečný bakteriální zánět ohrožující vaše  ledviny.

Infekce močových cest (IMC) jsou po zánětech dýchacích cest druhou nejčastější lokalizací bakteriálních infekcí. Až jedna polovina žen si během svého života projde alespoň jedenkrát infekcí močových cest. U mužů se objevují méně častěji, a to asi jen u každého pátého. Toto je dáno hlavně anatomickou stavbou močových cest. U žen je, oproti mužům, kratší močová trubice, která je lokalizovaná v blízkosti gynekologických cest a také blízko konečníku. To vše usnadňuje vstup bakterií do močového traktu. Z tohoto plyne, že nejčastějším místem vstupu infekce je právě přes močovou trubici.

Jak se zánět močových cest projevuje?

  • Častým nucením na močení.
  • Pálením a řezáním při močení.
  • Bolestí v podbřišku a v oblasti močové trubice.
  • Zakalenou a nepříjemně zapáchající močí.
  • Krví v moči.
  • Pokud se infekce rozšíří až do ledvin, dochází k silné bolesti v bedrech, vzestupu tělesné teploty až horečce a zimnici. V tomto případě je nutné neprodleně vyhledat lékaře.

Vyšetření se provádí jako odběr a test vzorku moči, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Viola Urinary Test se určitě vyplatí například zaměstnaným ženám, které si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu. Odpadá i ne vždy příjemá nutnost návštěvy specialisty při jen slabém podezření na možný zánět. Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku po zaléčení.

Tato diagnostika od renomované rakouské společnosti CARE diagnostica má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Bezpečná a přesná domácí detekce infekce v močových cestách ze vzorku moče.

• Výsledek je znám do několika minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Jednoduché zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

OBSAH SOUPRAVY

  • 2 fóliové sáčky s testovacím proužkem a vysoušedlem (2 testy)
  • Návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Neotevřená testovací sada může být uchovávána při teplotě od 4 do 30°C do data spotřeby. Nenechávejte na přímém slunci, ve vlhkém prostředí a v horku.

 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2023-12

CD_Infekce mocovych cest_Navod

Stáhnout soubor (551.16k)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Kontrola po léčení. Spokojenost.

Test jsem použila jako kontrolu po zaléčení infekce močáku, test mi ale ukázal pozitivitu, takže jsem nastoupila druhé kolo antibiotik. Testy mám v lékárničce a při prvních příznacích testuji. S tímto testem (výrobce Care Diagnostica) jsem spokojená.

Ověřený zákazník

Používám pro kontrolu dětí

Test občas používám pro své dvě holčiny, abych se ujistila, že se nejedná o infekci močových cest. Rychlý výsledek a spolehlivý.

Ověřený zákazník

Jednoduchý test, výsledek během chvilky

Vyšetření je naprosto jednoduché, určuje se ze vzorku moči a výsledek víte během chvilky. Je fajn, že něco takového existuje.

Ověřený zákazník

Indikace včasné léčby

Infekcí močových cest trpím docela často, test mi pomáhá nasadit léčbu hned v samotném začátku.

Aktuality
Od 2.12. 2023 expedujeme vaše objednávky i v sobotu!
28. 11. 2023

Ve spolupráci s našimi dopravci jsme rozšířili možnost zasílání objednávek v předvánočním období i na adventní soboty. Pokud tedy objednáte v převánočním období v sobotu, zásilka vám bude odeslána v n ...


Zasilkovna dočasně zkracuje úložní dobu u zásilek v předvánočním období!
30. 10. 2023

Zásilkovna oznamuje: Úložní doba zásilek podaných od 1. 11. do 20. 12. 2023 bude dočasně zkrácena na 5 kalendářních dnů (z běžných 7). Prodloužení bude možné maximálně o další 2 dny. Bude zkrácena ...


Více aktualit