INSTi HCV - domácí test na žloutenku typu C

INSTi HCV - test na žloutenku typu C

EAN: 0686597620052
INSTI HCV
526,79 Kč bez DPH 590,00 Kč
526,79 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 590,00 Kč

Rychlý a snadný test pro detekci hepatitidy C ze vzorků papilární krve pro ženy i muže. Velmi jednoduché provedení, žádné časovače. Výsledek do 15 minut. Není schválen pro sebetestování.

skladem

Virus Hepatitidy typu C (HCV) patří mezi RNA viry z čeledi Flaviviridae způsobující většinu, ne-li všechny non-A a non-B hepatitidy.Virus byl objeven teprve v roce 1989 s více než 60 podtypy a 7 genotypy (1-7). HCV je hlavní příčinou onemocnění ledvin a může způsobit akutní a chronické hepatitidy. HCV je virus přenositelný krevní cestou s nakaženou osobou nebo krevními deriváty. Typickým druhem přenosu je použití infikované injekční stříkačky mezi uživateli drog, nesterilní použití jehel (tetováž), transfúze nevyšetřené krve a krevních derivátů, sexuální praktiky, při nichž může dojít k poranění a kontaktu s krví nakažené osoby. Nově nakažení jedinci bývají obvykle asymptomatičtí a lze u nich diagnostikovat časnou infekci. Zatímco až 30% nakažených překoná infekci bez jakékoli léčby, u 70% nakažených se vyvine chronická forma HCV infekce, jež může vyústit v cirhózu nebo nádorové onemocnění jater. Chronická HCV infekce často probíhá asymptomaticky celá desetiletí, dokud se neobjeví příznaky poukazující na závažné poškození jater. Odhaduje se, že celosvětově trpí chronickou formou HCV více než 71 milionů lidí.

Pacienti s akutní i chronickou hepatitidou C jsou trvale sledováni na speciálních pracovištích zabývajících se jaterními nemocemi, v hepatologických poradnách. Protivirovou léčbu předepisuje a řídí specialista. Standardní léčba dnes obvykle znamená podkožní injekce jednou týdně doplněné o denní užívání tablet. 

Přítomnost protilátek proti HCV svědčí o právě probíhající infekci u dané osoby s možným přenosem viru.

Vyšetření se provádí jako jednoduchý odběr kapky krve z konečku prstu,  výsledek znáte za pár minut.

Tato diagnostika od renomované kanadské společnosti BioLytical Laborities má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. Společnost je průkopníkem ve výrobě IVD diagnostických testů. Vyrábí jak profesionální testy, které se používají v nemocnicích, tak i zdravotní testy vhodné pro domácí použití.

VÝHODY

  • Okamžitě získáte velmi přesné výsledky.
  • Snadné použití. Jednoduchý design. Žádné časovače, žádná nervozita.
  • Citlivý. Přesnost 99%.
  • Odběrná lanceta (kopíčko) v ceně.
  • Membrána zabraňuje rozlití.
  • Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.
  • Uživatelsky zcela bezpečné.

OBSAH SOUPRAVY

INSTi HCV Self Test testovací sada je jednotlivě balená krabička pro ženy i muže. Každá souprava obsahuje všechno potřebné k provedení 1 testu. Test není doposud schválen k sebetestování.

1 Návod k použití v českém jazyce

1 Sáček s testovací kazetou 

1 Ředicí roztok (lahvička 1)

1 Vyvíjecí emulze (lahvička 2)

1 Zviditelňující roztok (lahvička 3)

1 Dezinfekční ubrousek k jednomu použití.

1 Kopíčko k odběru krve k jednomu použití

1 Pipeta k jednomu použití o objemu 50µl

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávejte na suchém místě o teplotě od +2 do +30° C. Vyhněte se slunečnímu svitu. Neuchovávejte v mrazničce. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2024-10

INSTi_Zloutenka_C_navod

Stáhnout soubor (577.14k)