Cart (empty) 0

JD Biotech test Gonorrhea + Chlamydia - 2in1 - 10 pcs

JNGH/CHT
CZK 1,446.28 bez DPH CZK 1,750.00
CZK 1,446.28 without VAT Delivery 1-3 working days

Historie ceny     Price history
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: CZK 1,750.00

A quick, simple and reliable home test to detect sexually transmitted infections Neisseria Gonorrhoeae and Chlamydia trachomatis from a urine sample for women and men. The dual test cartridge contains a test space for each of these two infections.

In stock

Sexuálně přenosné infekce (STD) jsou onemocnění přenášené pohlavním stykem. Jejich šíření je úzce vázáno na sexuální zvyklosti a chování. Tato onemocnění se přenáší sekrety sliznic, krví, slinami či spermatem. V posledních letech je zmapován velký nárůst tohoto typu onemocnění na celém světě. Postihují především pohlavní ústrojí, případně močový trakt nebo ostatní orgány. V současnosti je takových onemocnění známo více než 20. Původce onemocnění najdeme jak mezi viry (genitální opar, genitální bradavice, HIV/AIDS), tak mezi bakteriemi (chlamydie, kapavka, syfilis) či parazity (trichomoniáza, veš muňka). Absence diagnostiky a léčby pohlavně přenosných nemocí v počátečním stádiu vede k vážným komplikacím s následky v podobě neplodnosti, poškození plodu, mimoděložního těhotenství, nádorového onemocnění pohlavních orgánů a konečníku, předčasné smrti v důsledku novorozenecké a dětské infekce. 

Příznaky: Typickými  infekce Gardnerellou vaginalis symptomy jsou často se vyskytující nepříjemně zapáchající vaginální výtoky. Při infekci Candida albicans se objevuje silný zapáchající výtok hrudkovité konzistence a bolesti vulvy. Pochva bývá překrvená, vulva začervenalá a mohou se vyskytnout oděrky. Žena může pociťovat nepříjemné až bolestivé pocity při souloži. Trichomonas vaginalis je prvok z řádu bičíkovců, schopný pohlavního přenosu a vyskytující se převážně v nízkých socioekonomických vrstvách.  Pacientka s trichomoniázou obvykle udává silně zpěněný žlutozelený poševní výtok, podráždění a bolest vulvy, perinea a stehen, nepříjemné až bolestivé pocity při pohlavním styku, pálení a řezání při močení.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr moči, ale výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

JD Biost test k detekci pohlavně přenosných infekcí 3 v 1 se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku po zaléčení.

Tato diagnostika od renomované Taiwanské společnosti JD Biost Ltd. má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. Řešení je patentově chráněno.

VÝHODY

• Bezpečná a přesná detekce  Trichomonas vaginalis, Candida albicans,

   Gardnerella vaginalis v moči.

• Výsledek je znám za méně než 15 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

• Všechny nutné komponenty testu jsou integrovány do jedinečné platformy.

• Jednotlivé balení pro snadné testování a bezpečnou likvidaci po použití.

OBSAH SOUPRAVY

Rapid Test testovací sada je jednotlivě balená krabička pro ženy a muže určená pro domácí použití.

Každá souprava obsahuje všechno potřebné k provedení 1 testu. 

1. Jeden bílý plastový sáček: Sáček obsahuje jednu testovací kartu a jeden absorbent vlhkosti.

2. Jeden fialový uzavíratelný sáček:

  • Sáček obsahuje jedno kapátko s měrnou ryskou.
  • Jednu nádobku na moč.
  • Zkumavku na vzorek (s fialovým uzávěrem) s 0,5ml činidla. Obsahuje 0,01% Tris-saline, 0,05% Sodium Azide, 0,1% Tween-20/detergent, pH 7,5.

3. Návod k použití v českém jazyce.

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávejte na suchém místě o teplotě od 2 do 30° C. Vyhněte se slunečnímu svitu. Neuchovávejte v mrazničce.

 

Data sheet

Expiration date:
2023-10-11

JD BioTech_Kap_Chla_Navod.pdf

Download (312.16k)