Imutest Allergy Check - obecný test na alergie

EAN: 5060276660006
86335
487,60 Kč bez DPH 590,00 Kč
487,60 Kč bez DPH Dodanie 1-3 pracovné dni

História ceny     História ceny
História ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 590,00 Kč

Test Imutest Allergy Check je ľahko použiteľný pomocník v domácej diagnostike. Pomáha overiť, či sú vaše príznaky podobné alergii, spôsobené skutočnou alergickou reakciou.

skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma).

Mnoho příznaků alergie pramení z příčin souvisejících s nealergií, jako je potravinová nesnášenlivost, spíše než skutečná alergie na potraviny. Imutest Allergy Check je klinicky ověřený, jednoduchý test, který detekuje hladinu alergických protilátek nebo IgE v krvi. Výsledky testů na alergii jsou prokázány stejně přesné jako podobné laboratorní testy v nemocnici a jsou k dispozici do 30 minut v pohodlí domova.

Imutest Allergy Check test na alergie se určitě vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat orientační představu o závažnosti svého zdravotního stavu, ocení jej ale třeba i maminky s malými dětmi.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 

VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce zda netrpíte nějakou alergií.

• Výsledek je znám za 20-30 minut.

SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!

BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s      detekčním roztokem
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Dátum exspirácie:
2023-06

Imutest_Alergie_Check_Navod

Stiahnuť (679.95k)