ALZABOXY - nová možnost pro převzetí zásilky
05. 05. 2020

Naši zákazníci si mohou nově vyzvednout své zásilky v AlzaBoxech!Cena je pro vás stejná jako za běžné doručení na výdejní místo Zásilkovna!

AlzaBoxy pro vás fungují zcela stejně jako Zásilkovna výdejní místa. Zákazníci si možnost vyzvednutí svého zboží  vyberou jednoduše přímo v nákupním košíku. Zákazník bude o procesu doručování pravidelně informován pomocí e-mailu, SMS  a bude mít na vyzvednutí čas do půlnoci následujícího dne. 

26. 04. 2020

Všichni Všichni přepravci pro Českou republiku (DPD, PPL, IN Time) vzhledem k aktuální situaci nastavili max. přepravní limity pro doručení na adresu. Lokálně dochází ke zpožďování v dodání zásilek těmito přepravci. Proto tato služba byla nově posílena i o přepravce GEIS, přesto i nadále nemůžeme nyní vždy zaručit dodání na adresu do druhého dne

Dodání na výdejní místa Zásilkovny probíhá z 95% do druhého dne a je zcela bez problémů. Doporučujeme tedy všem našim zákazníkum aby tam, kde je to možné, více využívali přepravu na výdejní místa Zásilkovny.přepravci pro Českou republiku (DPD, PPL, IN Time) vzhledem k aktuální situaci nastavili max. přepravní limity pro doručení na adresu. Máme informace, že lokálně dochází ke zpožďování v dodání zásilek těmito přepravci. Proto tato služba byla nově posílena i o přepravce GEIS, přesto i nadále nemůžeme nyní vždy zaručir dodání na adresu do druhého dne. 

Dodání na výdejní místa Zásilkovny probíhá z 95% do druhého dne a je zcela bez problémů. Doporučujeme tedy všem našim zákazníkum, tam kde je to možné, více využívali přepravu na výdejní místa Zásilkovny.

Uklidnění situace v přepravě na Slovensko
24. 03. 2020

Přeprava na Slovensko probíhá normálně. Slovenská pošta prodloužila dobu uložení z 18 na 32 dní. REMAX doručuje bez problémů, je preferována platba kartou. Příjemce musí přijít k autu řidiče. GLS zatím nenabízíme.

Opatření ohledem na pandemii - rozvoz kurýrem (Praha)
15. 03. 2020

Z hygienických důvodů jsme zavedli pouze platbu předem. Platbu můžete provést v pohodlí domova a ochránite naše kurýry.

Opatření přepravců s ohledem na pandemii - Česká pošta
14. 03. 2020

Při doručení na adresu kurýři České pošty pouze vhodí lístek do schránky a nebudou se snažit doručovat objednávky. Objednávku si můžete následně vyzvednout na pobočce České pošty.