Imutest  Milk - imunologický test alergie na mléko

Imutest Milk - test alergie na mléko

EAN: 5060276660051
86322
491,07 Kč bez DPH 550,00 Kč
491,07 Kč bez DPH Dodání 1-3 pracovní dny

Historie ceny     Historie ceny
Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 550,00 Kč

Test Imutest Milk je snadno použitelná pomoc při diagnostice zvýšené citlivosti na mléčné alergeny. Pomáhá potvrdit, zda jsou alergické příznaky způsobené skutečnou alergickou reakcí.

Skladem

Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na neškodné látky v okolním prostředí. Organismus se při styku s alergenem cítí ohrožen a imunitní systém proto na obranu uvolní látku, histamin, která ale způsobuje projevy alergie. Alergenem může být v podstatě jakákoli cizorodá látka, nejčastější je pyl.

Počet alergiků neustále roste. Nejméně 25 % obyvatelstva ve vyspělých zemích je alergických na nějakou látku – a tento počet trvale stoupá! Nové výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší. 

Někteří lidé, a to i ti, kteří jsou alergií postiženi, mají tendenci její závažnost podceňovat. Bylo dokázáno, že u pacientů trpících alergickou rýmou existuje 3,5x větší pravděpodobnost vzniku astmatu než u ostatní populace. Navíc nedostatečné léčení alergie může způsobit komplikace ve formě astmatu, ztráty chuti, čichu nebo zánětu vedlejších nosních dutin.

Nejčastějšími projevy alergických onemocnění je kýchání, svědění a ucpání nosu ( senná rýma), svědění a zarudnutí očí (zánět spojivek), ekzém, kopřivky, kašel, dušnost, hvízdání (astma). 

Alergie na mléko

Mléko ve stravě člověka slouží především jako zdroj kvalitních bílkovin, mléčného tuku a vápníku. Alergie na bílkovinu kravského mléka je definována jako přemrštěná reakce imunitního systému na bílkovinu (či bílkoviny) kravského mléka. Jedná se o nejčastěji alergii u dětí do 3 let. Jako jediná může v průběhu několika let odeznít a v dospělosti může člověk, který v dětství trpěl ABKM, mléko tolerovat. Nejčastějším alergenem je beta-laktoglobulin. Příznaky podle imunologického mechanismu zprostředkovaného IgE nastupují do 2 hodin, obvykle do 10-20 minut po požití a bývají kožní, postihující trávicí a dýchací trakt. Mezi kožní příznaky patří svědění, zarudnutí, kopřivka, otok, rychlé vzplanutí atopického ekzému. Trávicí potíže jsou zvracení, bolest břicha i kolikovitých, a průjem. Mezi dýchací příznaky patří akutní rýma, akutní zánět spojivek, zúžení hrtanu a akutní stažení průdušek.

Imutest Milk test na mléčné alergeny jistě ocení maminky s malými dětmi, které si tak mohou uštřit návštěvu přeplněné čekárny.

Testy jsou vhodné i pro kontrolní domácí diagnostiku.

Vyšetření se provádí jako běžný odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

Tato diagnostika od renomované britské společnosti Imutest Limited má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. 


VÝHODY

• Rychlá, jednoduchá a přesná detekce míry citlivosti na  bílkovinu kravského mléka.

• Výsledek je znám za 15-30 minut.


SNADNÉ POUŽITÍ

• Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.

• Uživatelsky zcela bezpečné. 

• Zvládne to každý!


BALENÍ

Testovací sada obsahuje:

  • Balení obsahující 1 sterilní jehlu na píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s      detekčním roztokem
  • Obal z umělohmotné fólie obsahující testovací jednotku a vysoušecí   sáček. Sáček musí být žlutý nebo světle zeleno-žlutý, aby byl test účinný. Pokud je zelený, kontaktujte svého místního distributora či prodejce.
  • Návod k použití v českém jazyce


SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Testovací sada by měla být skladována a používána při normální pokojové teplotě. Pokud byla skladována při mnohem nižší teplotě, nechejte ji minimálně dvě hodiny neotevřenou v pokojové teplotě. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2025-06

Imutest_Alergie_V_M_K_R_Navod

Stáhnout soubor (306.49k)
Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Ověřený zákazník

V pohodě

Celkem v pohodě jsem si ověřila, že mléko i vejce jsou pro mě bezpečné potraviny. Teď zbývá ještě najít, co mi způsobuje ten neustálý pocit únavy.

Ověřený zákazník

Potvrzení

Poslední dobou se mi začala na pažích dělat vyrážka, trochu jsem se bála lupénky, protože ji máme v rodině, ale kamarádka mi poradila, abych nejprve odzkoušela alergie na jednotlivé potraviny. Proto jsem sáhla po vašich testech na potraviny a skutečně se potvrdilo, že jsem začala být alergická na mléko

Ověřený zákazník

OK

Ocenil som hlavne to, že sa môžete otestovať sami, bez návštevy lekára.

Ověřený zákazník

Kvalitní testy

Protože jsou obě mé děti alergické na mléko a vajíčka, chtěla jsem vyzkoušet, jestli je to i můj problém, i když žádné alergické příznaky nemám. Vyzkoušela jsem test Imutest Limited – velmi srozumitelné, kvalitně přeložený návod, vše bylo v pohodě.

Ověřený zákazník

Výborný

Fantastické během chvíle znáte výsledek.