Easy Home Test Syfilis - domácí test na syfilis

Easy Home Test Syfilis - domácí test na syfilis

EAN: 8717677580323
200021
347,11 Kč bez DPH 420,00 Kč
Dodání 1-3 pracovní dny

Rychlý, jednoduchý a dlouhodobě osvědčený test k detekci syfilis ze vzorku papilární krve pro ženy i muže. Jednoduché provedení, žádné časovače. Výsledek do 15 minut.

skladem

Syfilis je pohlavně přenosná infekce způsobená bakterií s názvem Treponema pallidum. Česky se toto onemocnění, které postihuje muže, ženy i děti, označuje také jako příjice nebo lues

Syfilis se přenáší hlavně sexuálním kontaktem, a to bez ohledu na to, zda se jedná pouze o líbání nebo přímo o pohlavní styk. Onemocnění se však může přenášet také krevními produkty nebo z nemocné matky na plod. V poslední době rostoucí  počet infikovaných se přisuzuje především prostituci, zvýšené promiskuitě, rizikovým sexuálním praktikám a poklesu používání kondomů. Inkubační doba nemoci je 9‒90 dnů. Syfilisem se ale nelze nakazit prostřednictvím toaletních prkének, při sdílení nádobí, příborů a oblečení, při koupání, apod.

Nákaza se projevuje širokou škálou příznaků především na pohlavních orgánech, postižen však bývá také kardiovaskulární systém, pohybová a centrální nervová soustava. Charakteristické je střídání příznakového a bezpříznakového období, kdy se pacient cítí lépe.

Léčba spočívá v aplikaci antibiotik. Je důležité zahájit léčbu co nejdříve po infekci, aby se snížilo riziko vážného onemocnění nebo až smrti. 

STÁDIA SYFILIDY:

 • Primární
 • Sekundární
 • Latentní
 • Terciární

PRIMÁRNÍ FÁZE – Syfilis se nejprve projeví vznikem tvrdého červeného vředu, který nebolí ani nesvědí. Postižená osoba ho obvykle objeví v oblasti genitálií a konečníku, v ojedinělých případech se ale může vyskytovat také na rtech, v krku nebo na mandlích.

SEKUNDÁRNÍ FÁZE – Zhruba po týdnu od prvních projevů dochází ke zduření mízních uzlin. Vřed postupně mizí a nemoc po 4‒10 týdnech přechází do druhé fáze, kdy se infekce šíří do celého těla. Sekundární stádium je typické rozptýlenou červenou vyrážkou, která postihuje trup, dlaně, chodidla i ústa. Pokud se vyrážka objeví ve vlasech, mohou vám začít i vypadávat.

Časté doprovodné projevy:

 • Malátnost
 • Zvýšená teplota
 • Bolest v krku
 • Bolest kloubů
 • Úbytek váhy

LATENTNÍ FÁZE – V případě, že se syfilis v prvních dvou stádiích neléčí, do dvou let zmizí viditelné příznaky a nemoc postoupí do latentní fáze. Ta je charakteristická pouze mírnými projevy, případně je zcela bez symptomů. Nakažlivost nemocného je pro okolí mnohem nižší než v ostatních stádiích onemocnění, syfilis však poškozuje jeho organismus. Latentní období končí zhruba po 10‒20 letech.

TERCIÁRNÍ FÁZE – Pokud nemoc postoupí až do terciárního stádia, dochází opět k aktivním projevům. Ty zahrnují především neurologické a kardiovaskulární symptomy. Typicky se objevují tzv. gummata (červenofialová ložiska na postižených místech), způsobená zvláštním typem chronického zánětu. Mohou vředovatět, vylučovat hnis a jejich výskyt ve spojení s poškozením nervových tkání a orgánů často vyústí v psychologické problémy (poruchy řeči nebo demence).

Vyšetření se provádí jako jednoduchý odběr kapky krve z konečku prstu, ale výsledek znáte za pár minut přímo v pohodlí domova.

EASY Home Test Syfilis k detekci sysfilis je naprosto anonymní a spolehlivá metoda. Určitě se vyplatí například lidem s časově náročným zaměstnáním, kteří si díky němu mohou během několika minut udělat představu o závažnosti svého zdravotního stavu. 

Tato diagnostika od renomované holandské společnosti Imhotep Medical Products B.V. má veškeré potřebné zdravotní certifikáty a dlouhodobé atesty. Společnost je průkopníkem ve výrobě domácích testů. Od roku 2003 vyrábí Imhotep profesionální testy, které se používají v nemocnicích, i ve verzích, vhodných pro domácí použití.

VÝHODY

 • Okamžitě získáte velmi přesné výsledky.
 • Pohodlné a diskrétní. Získejte výsledky ze soukromí svého domova.
 • Snadné použití. Jednoduchý design. Žádné časovače, žádná nervozita.
 • Citlivý. Přesnost 98%.
 • Odběrní lanceta (kopíčko) a krycí náplast v ceně.
 • Membrána zabraňuje rozlití.
 • Unikátní zařízení typu all-in-one umožňuje snadné testování a vyhodnocení.
 • Uživatelsky zcela bezpečné.
 • Zvládne to každý!

OBSAH SOUPRAVY

EASY Home Test Syfilis testovací sada je jednotlivě balená krabička pro ženy i muže určená pro domácí použití. Každá souprava obsahuje všechno potřebné k provedení 1 testu. 

1 Návod k použití

1 hliníkové pouzdro, obsahující testovací soupravu a sáček s vysoušedlem (zajišťuje kvalitu testovací soupravy, není potřebný k provedení testu).

1 lanceta určená ke vpichu do prstu

1 nádobka s kapátkem a testovacím činidlem

1 náplast

SKLADOVÁNÍ A UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávejte na suchém místě o teplotě od +4 do +30° C. Vyhněte se slunečnímu svitu. Neuchovávejte v mrazničce. 

Vlastnosti

Datum exspirace:
2021-02
Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Ověřený zákazník

Spokojenost

Souprava na syfilis skutečně obsahuje všechno, co otřebujete. Byl jsem s testem spokojený ( a zaplťpánbu i s výsledkem)..

Ověřený zákazník

Spolehlivé

Uvádějí 98% přesnost, takže se na tenhle test můžete určitě spolehnout.

Ověřený zákazník

Výsledek doma za pár minut

Vyšetření se provádí jako jednoduchý odběr kapky krve z konečku prstu, výsledek máte doma za pár minut . Co víc si přát (a nemám :)).

Ověřený zákazník

Doporučuji

Nadchlo mě jednoduché provedení, žádné časovače. Výsledek do 15 minut. Doporučuji.